Maak kennis met team LENN!

Het LENN-team telt momenteel dertien vaste medewerkers met expertise in diverse facetten van eventsigning. Naast ons vaste team hebben we toegang tot een uitgebreide pool van loyale freelancers.

Pim Eggers

Werkvoorbereiding | Logistiek
+31 (0)15 80 00 280
info@lenn.nl

Lizette Engwerda

Traffic | DTP
+31 (0)15 80 00 280
info@lenn.nl

Peter van der Heijden

Montage Buitendienst
+31 (0)15 80 00 280
info@lenn.nl

Henk Idzinga

Project manager
+316 (0)6 2848 5384
henk@lenn.nl
linkedin

Yoerie van Keulen

Project Manager
+31 (0)6 8195 3799
yoerie@lenn.nl
linkedin

Johan Kuiper

Werkvoorbereiding | Logistiek
+31 (0)15 80 00 280
info@lenn.nl

Rens Lemmers

Project Manager
+31 (0)6 2876 5037
rens@lenn.nl
linkedin

Job van der Meer

Project Manager
+31 (0)6 3432 1623
job@lenn.nl
linkedin

Jessica Pronk-Cozijn

Planning en administratie
+31 (0)15 80 00 280
jessica@lenn.nl

Rick van Schoor-Willems

Productie Manager
+31 (0)15 80 00 280
rick@lenn.nl
linkedin

Dionne Versteegh

Project Manager
+31 (0)6 3865 7839
dionne@lenn.nl
linkedin

Ronald van Voorthuizen

Commercieel Manager
+31 (0)6 4344 2273
ronald@lenn.nl
linkedin

Roel Wagner

Productontwikkeling en IT
+31 (0)6 1610 1373
roel@lenn.nl
linkedin